Mail Marketing

Cetek Dijital Mail Marketing , Belirlenen kitleye hızlı ve düzenli ulaşabilmek için şirketlerin hedefli gönderim yaptığı ürün tanıtımı, kampanya ve kutlama mesajlarında e-mail yöntemini tercih etmesine Mail Marketing denir. Dünya’da ve ülkemizde birçok şirketin tercihi Toplu mail gönderimi, en etkili ve en avantajlı pazarlama yöntemlerinden biridir. Mail Maketing yüksek dönüşüm almasının sebebi, hedef kitle ile doğrudan iletişim imkanı sunmasıdır. Cetek Dijital uzman ekibi ile gerçekleştirilecek doğru yol haritalarıyla yapılan mail marketing markalar için yüksek kazanç sağlayan büyük bir avantajdır.

Cetek Mail Marketing Genel Özellikleri

Spam Analizi : Tasarımlarınızı göndermeden önce SPAM skor analizi yaparak iletilerinizin Önemsiz E-posta kutusuna düşmesini engelleyebilirsiniz.
Tıklanma Takibi : Kampanyanızın içine eklediğiniz bir linke kaç kişinin tıkladığını ve kişilerin mail adreslerini, hem Web hem de API gönderimlerinizde raporlayabilirsiniz.
Kaliteli Hazır Şablonlar : E-Bültenleriniz için ücretsiz şablon kütüphanesinden faydalanabilirsiniz.
Hızlı Ulaşım : Hazırladığınız E-Posta kampanyalarınızı hızlı ve güvenli şekilde hedef kitlenize ulaştırır.
Kullanıcı Dostu Arayüz : Kolayca yönetebilen, kullanıcı dostu arayüzü ile E-Posta kampanyalarınızı en etkili şekilde oluşturabilirsiniz.
Düşük Maliyetler : Sunduğu taahhütlü ve taahhütsüz tarife modelleriyle size en uygun paket avantajını sunar.
Veritabanı Yönetimi : Veritabanınızı ilgi alanlarına göre gruplayarak hedef kitlenize doğru pazarlama kampanyaları oluşturabilirsiniz.
Otomatik Aktivasyon Mailleri : Web sitenize yapılacak olan başvurularda otomatik olarak iletilecek bir hoş geldin maili oluşturabilirsiniz
Tetikleme Mailleri : Kampanya analiz ve sonuçlarına göre zamanlı mailler oluşturabilirsiniz.
Gönderim Zamanının Belirlenmesi : E-Posta kampanyalarınızın başlangıç zamanı ile kampanya gönderiminin sonlanacağı zamanı belirleyebilirsiniz.
Kampanya Kütüphanesi : Hazırladığınız ve gönderdiğiniz E-Posta kampanyalarınız daha sonra kullanmanız veya üzerinde değişiklik yapabilmeniz için saklanır.
Kişiye Özel İçerikler : Hazırladığınız E-Postalarda mail içeriğini veritabanınızda kayıtlı olan bilgileri kullanarak kişiye göre özelleştirebilirsiniz.
Kişiye Özel Konu Başlığı Seçimi : Gönderdiğiniz maillerin konu başlığı veritabanınızda kayıtlı olan bilgileri kullanarak kişiye göre özelleştirebilirsiniz.
Sosyal Ağlarda Paylaşım : Gönderdiğiniz maillerin sosyal ağlarda kolayca paylaşılabilmesi için mail içeriğine sosyal medya paylaşım ikonları ekleyebilir ve sosyal medya paylaşımlarının raporunu takip edebilirsiniz.
Kolay Üyelik İptali : Sizden gelen E-Postaları artık almak istemeyen kişilerin kolayca üyelikten ayrılmalarına olanak sağlayarak oluşabilecek şikayetleri önceden önleyebilirsiniz.

Web Data Özelliği : Web sitenize ekleyeceğiniz Fırsatlarımızdan Yararlanın Butonu ile izinli veritabanınızı oluşturabilirsiniz.
Dinamik İçerik : Maillerinize dinamik içerikler ekleyerek kampanyalarınzı daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz.
Ekli Dosya Gönderimi : Hazırladığınız E-postalarınızda ekli dosya gönderebilirsiniz.
Kampanya Raporlama : E-Posta kampanyalarınızı detaylı olarak raporlayabilirsiniz.
Tarih Aralığına Göre Raporlama : Kampanya raporlarınızı belirttiğiniz tarih aralığına göre alabilir, kıyaslama yapabilirsiniz.
Kampanya Adına Göre Raporlama : Dilediğiniz kampanya adına göre arama yapabilir, raporlarınızı takip edebilirsiniz.